XLLeaseTeamleden

Teamleden

Frank van Klink Frank van Klink

Frank van Klink

Directeur
055 3034 500
frank.van.klink@xllease.nl
Liane Dijkslag Liane Dijkslag

Liane Dijkslag

Office Manager
055 3034 573
liane.dijkslag@xllease.nl
Birgit Voorhorst Birgit Voorhorst

Birgit Voorhorst

Receptioniste
055 3034 500
birgit.voorhorst@xllease.nl
Henk Gerrits Henk Gerrits

Henk Gerrits

Operationeel Manager
055 3034 521
henk.gerrits@xllease.nl
Erik Schooten Erik Schooten

Erik Schooten

R.O.B. Beheerder
055 3034 523
erik.schooten@xllease.nl
Kelvin Kas Kelvin Kas

Kelvin Kas

Schade Behandelaar
055 3034 522
kelvin.kas@xllease.nl
Harry Volaart Harry Volaart

Harry Volaart

R.O.B. Beheerder
055 3034 524
harry.volaart@xllease.nl
Dick Wolters Dick Wolters

Dick Wolters

Finance Manager
055-3034 585
dick.wolters@xllease.nl
Martin Brinkman Martin Brinkman

Martin Brinkman

Financial Controller
055 3034 581
martin.brinkman@xllease.nl
Esther Bobeldijk Esther Bobeldijk

Esther Bobeldijk

Financieel Administratief Medewerkster
055 3034 583
esther.bobeldijk@xllease.nl
Dennie de Graaf Dennie de Graaf

Dennie de Graaf

Financieel Administratief Medewerker
055 3034 582
dennie.de.graaf@xllease.nl
Ralf Timmers Ralf Timmers

Ralf Timmers

Salesmanager
055 3034 512
ralf.timmers@xllease.nl
Paul Balster Paul Balster

Paul Balster

Hoofd Binnendienst
055 3034 513
paul.balster@xllease.nl
Rob de Mik Rob de Mik

Rob de Mik

Lease Adviseur Binnendienst
055- 3034 504
rob.de.mik@xllease.nl
Bas Koning Bas Koning

Bas Koning

Contract Beheerder
055 3034 506
bas.koning@xllease.nl
Kübra Kolukirik Kübra Kolukirik

Kübra Kolukirik

Contract Beheerder
055 - 3034 505
kubra.kolukirik@xllease.nl
Truus Koevoets Truus Koevoets

Truus Koevoets

Acquisitiemedewerkster
055 3034 580
truus.koevoets@xllease.nl
Norbert Corneille Norbert Corneille

Norbert Corneille

Lease Adviseur Binnendienst
055 3034 502
norbert.corneille@xllease.nl
Pascal Nanninga Pascal Nanninga

Pascal Nanninga

Accountmanager
055 3034 508
pascal.nanninga@xllease.nl
Ivo van Boeijen Ivo van Boeijen

Ivo van Boeijen

Manager Private Lease
055 3034 501
ivo.van.boeijen@xleasy.nl
Pascal van de Braak Pascal van de Braak

Pascal van de Braak

Private Lease Adviseur
055 3034 516
pascal.van.de.braak@xleasy.nl
Patrick Renting Patrick Renting

Patrick Renting

Manager Verhuur
055 3034 572
patrick.renting@xllease.nl
Niels van Asselt Niels van Asselt

Niels van Asselt

Coördinator Verhuur
055 3034 551
niels.van.asselt@xllease.nl