Contact via WhatsApp

U kunt ons via WhatsApp 7 dagen per week bereiken tussen 18:00 en 22:00 uur

WhatsApp naar Ralf 06-51395013
XLLeaseTeamleden

Teamleden

Frank van Klink Frank van Klink

Frank van Klink

Directeur
055 5395 333
frank.van.klink@xllease.nl
Liane Dijkslag Liane Dijkslag

Liane Dijkslag

Office Manager
055 5395 484
liane.dijkslag@xllease.nl
Birgit Voorhorst Birgit Voorhorst

Birgit Voorhorst

Receptioniste
055 5395 333
birgit.voorhorst@xllease.nl
Marnix Nieuwenhuis Marnix Nieuwenhuis

Marnix Nieuwenhuis

Project Manager
055 5395 486
marnix.nieuwenhuis@xllease.nl
Henk Gerrits Henk Gerrits

Henk Gerrits

Operationeel Manager
055 5395 341
henk.gerrits@xllease.nl
Erik Schooten Erik Schooten

Erik Schooten

R.O.B. Beheerder
055 5395 343
erik.schooten@xllease.nl
Kelvin Kas Kelvin Kas

Kelvin Kas

Schade Behandelaar
055 5395 339
kelvin.kas@xllease.nl
Harry Volaart Harry Volaart

Harry Volaart

R.O.B. Beheerder
055 5395 480
harry.volaart@xllease.nl
Dick Wolters Dick Wolters

Dick Wolters

Finance Manager
055-5395 340
dick.wolters@xllease.nl
Martin Brinkman Martin Brinkman

Martin Brinkman

Financial Controller
055 5395 335
martin.brinkman@xllease.nl
Esther Bobeldijk Esther Bobeldijk

Esther Bobeldijk

Financieel Administratief Medewerkster
055 5395 334
esther.bobeldijk@xllease.nl
Dennie de Graaf Dennie de Graaf

Dennie de Graaf

Financieel Administratief Medewerker
055 5395 342
dennie.de.graaf@xllease.nl
Ralf Timmers Ralf Timmers

Ralf Timmers

Salesmanager
055 5395 489
ralf.timmers@xllease.nl
Paul Balster Paul Balster

Paul Balster

Hoofd Binnendienst
055 5395 483
paul.balster@xllease.nl
Rob de Mik Rob de Mik

Rob de Mik

Lease Adviseur Binnendienst
055- 5395 487
rob.de.mik@xllease.nl
Robert Vermeulen Robert Vermeulen

Robert Vermeulen

Accountmanager
055 5395 488
robert.vermeulen@xllease.nl
Bas Koning Bas Koning

Bas Koning

Contract Beheerder
055 5395 390
bas.koning@xllease.nl
Kübra Kolukirik Kübra Kolukirik

Kübra Kolukirik

Contract Beheerder
055 - 5395 390
kubra.kolukirik@xllease.nl
Truus Koevoets Truus Koevoets

Truus Koevoets

Acquisitiemedewerkster
055 2014 767
truus.koevoets@xllease.nl
Erik Gerrits Erik Gerrits

Erik Gerrits

Accountmanager
055 5395 331
erik.gerrits@xllease.nl
Norbert Corneille Norbert Corneille

Norbert Corneille

Lease Adviseur Binnendienst
055 5395 387
norbert.corneille@xllease.nl
Pascal Nanninga Pascal Nanninga

Pascal Nanninga

Accountmanager
055 5395 384
pascal.nanninga@xllease.nl
Leon de Bok Leon de Bok

Leon de Bok

Lease Adviseur Binnendienst
055 5395 391
leon.de.bok@xllease.nl
Ivo van Boeijen Ivo van Boeijen

Ivo van Boeijen

Manager Private Lease
055 5395 571
ivo.van.boeijen@xleasy.nl
Pascal van de Braak Pascal van de Braak

Pascal van de Braak

Private Lease Adviseur
055 5395 393
pascal.van.de.braak@xleasy.nl
Patrick Renting Patrick Renting

Patrick Renting

Manager Verhuur
055 5395 371
patrick.renting@xllease.nl
Niels van Asselt Niels van Asselt

Niels van Asselt

Frontoffice Medewerker Verhuur
055 5395 322
niels.van.asselt@xllease.nl
Ramon Kelderman Ramon Kelderman

Ramon Kelderman

Frontoffice Medewerker Verhuur
055 5395 376
ramon.kelderman@xllease.nl
Danny Brand Danny Brand

Danny Brand

Frontoffice Medewerker Verhuur
055 5395 322
danny.brand@xllease.nl