XLLeaseTeamleden

Teamleden

Frank van Klink

Frank van Klink

Directeur
055 5395 333
frank.van.klink@xllease.nl
Liane Dijkslag

Liane Dijkslag

Management Assistente
055 5395 484
liane.dijkslag@xllease.nl
Birgit Voorhorst

Birgit Voorhorst

Receptioniste
055 5395 333
birgit.voorhorst@xllease.nl
Marnix Nieuwenhuis

Marnix Nieuwenhuis

Project Manager
055 5395 486
marnix.nieuwenhuis@xllease.nl
Henk Gerrits

Henk Gerrits

Operationeel Manager
055 5395 341
henk.gerrits@xllease.nl
Erik Schooten

Erik Schooten

R.O.B. Beheerder
055 5395 343
erik.schooten@xllease.nl
Kelvin Kas

Kelvin Kas

Schade Behandelaar
055 5395 339
kelvin.kas@xllease.nl
Harry Volaart

Harry Volaart

R.O.B. Beheerder
055 5395 480
harry.volaart@xllease.nl
Dick Wolters

Dick Wolters

Finance Manager
055-5395340
dick.wolters@xllease.nl
Martin Brinkman

Martin Brinkman

Financial Controller
055 5395 335
martin.brinkman@xllease.nl
Esther Bobeldijk

Esther Bobeldijk

Financieel Administratief Medewerkster
055 5395 334
esther.bobeldijk@xllease.nl
Dennie de Graaf

Dennie de Graaf

Financieel Administratief Medewerker
055 5395 342
dennie.de.graaf@xllease.nl
Ralf Timmers

Ralf Timmers

Salesmanager
055 5395 489
ralf.timmers@xllease.nl
Paul Balster

Paul Balster

Contract Beheerder
055 5395 483
paul.balster@xllease.nl
Martijn van den Bos

Martijn van den Bos

Accountmanager
055 5395 488
martijn.van.den.bos@xllease.nl
Erik Gerrits

Erik Gerrits

Accountmanager
055 5395 331
erik.gerrits@xllease.nl
Robert Vermeulen

Robert Vermeulen

Lease Adviseur Binnendienst
055 5395 389
robert.vermeulen@xllease.nl
Pascal Nanninga

Pascal Nanninga

Accountmanager
055 5395 384
pascal.nanninga@xllease.nl
Leon de Bok

Leon de Bok

Lease Adviseur Binnendienst
055 5395 391
leon.de.bok@xllease.nl
Bas Voorhorst

Bas Voorhorst

Accountmanager New Business
055 5395 487
bas.voorhorst@xllease.nl
Ivo van Boeijen

Ivo van Boeijen

Manager Private Lease
055 5395 570
ivo.van.boeijen@xleasy.nl
Patrick Renting

Patrick Renting

Manager Verhuur
055 5395 371
patrick.renting@xllease.nl
Ramon Kelderman

Ramon Kelderman

Frontoffice Medewerker Verhuur
055 5395 376
ramon.kelderman@xllease.nl
Niels van Asselt

Niels van Asselt

Frontoffice Medewerker Verhuur
055 5395 376
niels.van.asselt@xllease.nl